Найбільший виробник басейнів в Україні

0 800 754 254

Аквініум - мрії стають реальністю

AKVINIUM. ОБЄДНУЄМО НАЙКРАЩІ СВІТОВІ БРЕНДИ

Обирайте тільки найкраще!
AKVINIUM. ОБЪЕДИНЯЕМ ЛУЧШИЕ МИРОВЫЕ БРЕНДЫ

Будівництво басейнів провідних брендів.
Akvinium (аквініум) - найкраща інвестиція у відпочинок 

Сучасний ринок наповнений широким асортиментом басейнів і різним «приладдям» до нього. Через це, споживачеві дуже складно зробити правильний вибір для себе.
Будівництво басейнів - дуже відповідальний крок, до вирішення якого слід підходити максимально ретельно.
Будівництво басейнів - це не тільки серйозне рішення, але, в той же час, це правильне і вигідне рішення, що допоможе вам подбати про власне здоров'я і вести активний спосіб життя. Це відмінний привід проводити більше вільного часу з рідними та близькими.

ЧОму AKVINIUM?

Будівництво басейнів, в першу чергу, має на увазі вибір компанії, яка буде займатися цим питанням. До питання вибору басейну потрібно підходити з особливою уважністю і відповідальністю. Серед величезної кількості пропонованих компаній, найбільш правильним рішенням буде звернутися до виробників.

2000

успішних проектів
Наша компанія пропонує широкий асортимент басейнів:

  • Класичний варіант - поліпропіленові басейни 
  • Інноваційні керамічні басейни 
  • Футуристичні басейни з нержавіючої сталі 
  •  Гідромасажні басейни - для відпочинку і релаксу 

Кожен з цих видів басейнів має свої переваги, особливості та індивідуальні характеристики. Споживачі обирають свій варіант і свою модель басейну, відповідно власним бажанням і смакам. 

Будівництво басейнів досить тривалий процес, але багаторічний досвід роботи наших фахівців допоможе забезпечити вам повний комплекс послуг в найкоротші терміни. 

24/7

Підтримка

Служба підтримки завжди надасть необхідну вам інформацію: консультація по всім типам продукції або організація сервісної підтримки.

3580

задоволених клієнтів

Ми працюємо виключно з перевіреними брендами і торговельними марками, гарантуючи нашим клієнтам якість, за яку ми відповідаємо.

25

років досвіду

Наша компанія вже більше 25 років працює на світовому ринку басейнобудівництва і зарекомендувала себе, як провідний і відповідальний виробник.

8

представництв в україні та закордоном

Ми маємо широку мережу офлайн офісів і шоурумів в різних регіонах України (Київ, Львів, Харків, Хмельницький, Одеса, Дніпро, Закарпаття) і за кордоном.

НАША КОМАНДА

У нашій компанії працює команда найкращих фахівців, які володіють багажем знань і безцінним досвідом. Згуртована робота команди наших співробітників (від створення проекту басейну до його запуску в експлуатацію) забезпечує клієнту спокій і довіру, а ще - гарантує якісний результат. Більшість наших співробітників - це молоді люди, які мають сучасне бачення об'єкту і сучасний підхід до втілення проектів.

Akvinium - це не тільки басейни ...

Будівництво басейнів не має на увазі безпосередньо тільки сам басейн. Це повний комплекс додаткового наповнення, необхідного для ефективного і тривалого функціонування басейну. 

Тривала експлуатація басейну має на увазі установку захисного накриття (павільйону) для басейну, що мінімізує забруднення води. Також ми підберемо цікаві аксесуари і атракціони для басейну, щоб урізноманітнити перебування в ньому.

Наші фахівці підберуть необхідне обладнання для того чи іншого типу басейну, щоб користування басейном змогло приносити вам тільки приємні відчуття, а не клопіт.
Також ми підберемо цікаві аксесуари і атракціони для басейну, щоб урізноманітнити перебування в ньому, з якими басейн матиме більш естетичний зовнішній вигляд.